72 metry kwadratowe.

Projektant wnętrz Galya Ben Asher pracował wspólnie z Amir Navon Studio 6B, Moranem Adirem i Michałem Gutmanem w ramach programu mentorskiego ich projektantów, uzupełniając to 72 metry kwadratowe w centrum Tel Awiwu w Izraelu. Apartament mieści się w zabytkowym budynku z lat 40. XX wieku, który został odnowiony w 2009 roku i teraz nadszedł czas, aby oddać rzeczywisty apartament własnej aktualizacji.

aranżacja wnętrz

Mieszkanie jest własnością młodej pary z dwójką dzieci, która opuściła miasto osiem lat temu, by mieć więcej miejsca na wychowanie rodziny. Mieszkanie jest miejscem, do którego uciekają, gdy pragną spędzać czas w miejskim otoczeniu. Właściciele tęsknili za nowoczesnym, wyrafinowanym odosobnieniem, które również było łatwe do utrzymania.

aranżacja wnętrz

Okna napełniają wnętrze naturalnym światłem i powietrzem, pomagając odczuć o wiele większą przestrzeń.

Ogólnie rzecz biorąc, nadają wnętrzu monochromatyczną paletę kolorów czerni i bieli, z od czasu do czasu akcentowanym kolorem. Kuchnia stała się odważnym, dymnym błękitem, który łączy się z dziełami sztuki nad kanapą.

Główna sypialnia oddzielona jest od części dziennej dużym szklanym oknem z zasłonami, które zapewniają dodatkową prywatność. Szkło utrzymuje otwarte linie widzenia, przepuszczając światło. Rama dodaje również dodatkowe siedzenia w salonie.