Masaż pod gołym niebem

Czy znasz zdanie „Potrzebuję wakacji od wakacji? Podróżowanie wymaga energii i często wracamy do domu zmęczeni doświadczeniem.

Na szczęście istnieje turystyka wellness, nowy trend, w którym zdrowie i odpoczynek są głównym celem Twojej podróży.

Pomyślany, aby wzbogacić Twoje samopoczucie, ma na celu odprężyć Cię fizycznie, psychicznie i duchowo, dowiedzieć się, dlaczego turystyka wellness jest rozwijającą się niszą.

W ostatnich latach zdrowie i duchowość wyznaczyły nowe trendy w turystyce. Na tym rynku opracowano niezliczone działania, takie jak zabiegi spa, temazcales, joga, medytacja lub żywność organiczna.

Dzięki swojemu uprzywilejowanemu położeniu geograficznemu nasz kraj jest wyjątkowym kierunkiem rozwoju miejsc wyspecjalizowanych w turystyce wellness. Dzięki sprzyjającemu klimatowi, bioróżnorodności, gorącym źródłom, tradycjom i starożytnej kulturze, setki tysięcy turystów, którzy nie lubią typowych planów wakacyjnych, decydują się odwiedzić Meksyk, przyciągnięty wspaniałą ofertą zdrowia i dobrego samopoczucia. Przekonującym przykładem jest branża spa w Meksyku, która zajmuje 9 miejsce w światowym rankingu i przynosi roczne dochody w wysokości 1,36 miliarda dolarów.

Spa mazury czy Spa warmia

Spa warmia i mazury to dziedzina równie popularna jak na nasze Polskie podwórko. Znacznie większą popularnością cieszą się Mazury, wiadomo natura spa świetnie się łączą. Mazury to przecież płuca Polski. Warmia ma również aktrakcyjną ofertę spa. Dodam, że wszukując hotel spa warmia można znaleźć oferty o kilkaset złotych tańsze od ofert spa mazury. Co dalej, jedną z najbardziej popularnych ofert spa na mazurach jest camp spa. Co to takiego? Campspa to połączenie natury i spa. Coś niebywałego, bardzo polecam! Camp spa prowadzone jest w ramach glendoria camp mazury czyli pierwszej agroturystyki i pierwszy glamping w polsce ze spa na najwyższym poziomie.

Spa we Wrocławiu

Tutaj popularne są salony spa, które też inspiracji szukają w naturze. Przykładem jest green spa, który uważam, oferuje najlepszy masaż Wrocław. Jak sama nazwa wskazuje firma inspiruje się tym, co ekologiczne i związane z przyrodą.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Zdrowie