Jak spakować kuchnię

moving t

Nasz profesjonalny pakowacz, pokaże Ci, jak prawidłowo spakować kuchnię.

Kluczowe idee:
✓ Jak pakować garnki, patelnie i talerze.

✓ Jak pakować naczynia szklane, filiżanki, kubki i delikatne kieliszki.

✓ Teoria jajka: Pakowanie od wewnątrz -> na zewnątrz dla dodatkowej ochrony w środku.

✓ Kiedy wózek się porusza, skrzynie wibrują… Umieść wyściółkę między elementami, aby zapobiec pojawianiu się śladów kontaktu na metalu, plastiku lub szkle.

✓ Nie przeciążaj pudełek, utrzymuj wagę poniżej 20 kg. Jeśli na górze pozostało miejsce, użyj go na naczynia plastikowe lub lekkie urządzenia.

 

Ten film pokazuje, jak profesjonalnie spakować kuchnię do przeprowadzki. Niezależnie od tego, czy przemieszczasz się lokalnie, czy na duże odległości – będziesz chciał starannie zapakować przybory kuchenne, aby zapobiec uszkodzeniom. Przed wyborem firmy warto sprawdzić przeprowadzki Wrocław opinie i na tej podstawie wybierać.

 

Wskazówka: Do naczyń używaj pojemnika na naczynia
Pudełka na naczynia są mocniejsze niż zwykłe pudełko, mają grubszy karton i sztywniejszą ramę. Zapewniają lepszą ochronę szkła, kieliszków i delikatnych urządzeń kuchennych.

 

Krok 1: wyłóż dno pudełka

Podobnie jak na powyższym filmie, wyłóż dno pudełka, najpierw kładąc gazetę, a następnie warstwę folii bąbelkowej. Pomoże to zapobiec uszkodzeniu przedmiotów podczas transportu pudełka.

 

Krok 2: Zacznij od ciężkiego do lekkiego

Cięższe przedmioty, takie jak garnki, patelnie i talerze, należy umieszczać na dole.

 

Płyty do pakowania na ruch:

Pakując talerze, pamiętaj o umieszczeniu ich w średnich stosach (5-8 w zależności od wagi). Umieść co najmniej jeden kawałek papieru między każdym talerzem podczas układania go w stos, aby zapobiec pozostawianiu śladów na naczyniach podczas transportu. Papier zapobiega powstawaniu zarysowań przez nierówności drogi. Jeśli są to drogie talerze lub dobra porcelana, użyj 2 arkuszy między każdym kawałkiem.

 

Teoria jajka: pakuj od zewnątrz.
Gdybyś trzymał jajko i próbował je rozbić, popychając od góry i od dołu, będzie to znacznie trudniejsze do złamania niż gdyby było na boku. To samo dotyczy pakowania pudełka.

 

Ułóż talerze na boku i umieść je na zewnątrz pudełka. Uważamy, że jest to najbezpieczniejszy sposób pakowania płyt przed przeprowadzką. Pamiętaj, aby następnie wypełnić wszystkie rogi i puste miejsce papierem, aby ułatwić wyściółkę. Ciekawą ofertę znajdziemy na stronie https://metrans-wro.pl/przeprowadzki-dla-studentow/.

 

Krok # 3: Zabezpiecz każdą warstwę inną bazą

Po ułożeniu talerzy lub ciężkich przedmiotów na dnie, połóż kolejną warstwę papieru i folię bąbelkową, zanim zaczniesz pakować bardziej delikatne przedmioty na wierzch.

 

Pakowanie kubków i filiżanek na ruch:
Owiń je pojedynczo! Jeśli ułożysz je w stos i włożysz do pudełka, ryzykujesz uszkodzenie podczas transportu, gdy ocierają się o siebie.

 

Pakowanie szkła do przeprowadzki:
Będziesz chciał zapakować je w pudełko w pudełku. Pamiętaj, aby najpierw wyłożyć spód większego pudełka papierem i folią bąbelkową, jak wyjaśniono wcześniej.

Jeśli pakujesz kieliszki do wina lub kieliszki, pamiętaj, aby ostrożnie owinąć każdy z nich papierem. Kubki i kieliszki nie powinny być pakowane na boku. Zapakuj je po dwa naraz, oddzielając je dwoma arkuszami papieru. Jak wyjaśniono w przypadku talerzy, najpierw zapakuj je z boków pudełka. Wypełnij puste przestrzenie lub szczeliny dodatkowym papierem.

Kiedy pakujesz mniejsze pudełko do większego, upewnij się, że wszystkie boki są wyściełane dodatkowym papierem lub folią bąbelkową.

 

Nie przepakuj swojego pudełka! Ze względu na bezpieczeństwo osobiste i przedmioty dla bezpieczeństwa pudełka powinny ważyć mniej niż 10 kg.
Po spakowaniu około 15 kg przedmiotów przejdź na lekkie rzeczy. Chwyć lekkie przedmioty z kuchni, aby wypełnić pozostałą przestrzeń. To najlepsze miejsce do pakowania plastikowych naczyń lub lekkich urządzeń. Nie zapomnij ich owinąć, jeśli martwisz się o ślady po otarciach lub pęknięcia. Zawsze pamiętaj, aby wypełnić pozostałą przestrzeń gazetą, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo przesunięcia się przedmiotów podczas transportu.

 

Pakowanie garnków i patelni:
Umieść garnki i patelnie na dnie pudełka, ponieważ mogą być dość ciężkie. Pamiętaj, aby umieścić warstwę papieru między nimi, aby zapobiec śladom otarcia lub zadrapaniom.

 

 

Potrzebujesz pomocy w przeprowadzce?
Możemy pomóc Ci w profesjonalnych usługach pakowania , przeprowadzkach lokalnych w Nowej Anglii lub na Florydzie lub w przeprowadzkach na duże odległości do lub z dowolnego regionu. Ponadto oferujemy również usługi magazynowania krótko- i długoterminowego oraz przeprowadzki handlowe / biurowe .

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dom